Czy możliwa jest taka różnica w opisie tętniaka w opisie angio mr i angio tk glowy?

Czy mozliwa jest taka roznica w opisie tetniaka w opisie angio mr i angio tk glowy. W angio mr podano ze wpierwszym trojpodziale lewej z MCA niewielki tetniak skierowany do boku i nieco ku tylowi o wymiarach 0,55 na 0,15 cm z waska szyja o srednicy ok 0,1 cm. W angio tk lokalizacja tetniaka taka sama ale jest to tetniak o srednicy 3 mm o szerokiej szyi. Czekam dopiero na konsultacje neorochirurga i nic z tych opisow nie rozumiem. Tetniak sie zmniejszyl, przebudowal. Od jakiej wielkosci tetniaki sa operowane Zdzislawa, lat 60

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W którymś z badań tętniak mógł się do końca nie wypełnić kontrastem- decyzję o operacji podejmuje neurochirurg po przeanalizowaniu lokalizacji oraz wymiarów zmiany. Pozdrawiam.