Czy możliwe jest odnowienie się mięśniaków?

W ub. roku miałam zabieg embolizacji mieśniaków macicy. Wówczas obecne, zanikły. Ale po półrocznym badaniu okazało się, ze kiełkuje nowy. Teraz znowu mam podobne objawy- plamienia- raz większe raz mniejsze- bóle w podbrzuszu. Czuję się nieraz jak balon. Wizytę mam dopiero za września. Czy mozliwe, że znowu rosną nowe? Dodam, że embolizacja przyspieszyła premenopauzę- okres pojawia się rzadko i jest bardzo skąpy. Dzięki !

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze mogą powstawać nowe ale nalezy wykluczyć takze inne przyczyny