Czy możliwe jest podwiązanie jajników?

Mam 38 lat. 5 dzieci. Przeszłam 3 cesarki, 1 ciążę pozamaciczną jajowodową podczas posiadania wkładki domacicznej. Podczas ostatniej cesarki ledwo mnie uratowano. Tabletek nie mogę stosować że względu na wadę serca(chorobą Bareya). Stosowałam Morenę ale nabawiłam się nerwicy i depresji. Czy to są wskazania do podwiązania jajników? Bezradna

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym Pani, by podjąć taką rozmowę na osobistej konsultacji lekarskiej, bo są ku temu argumenty zdrowotne.

Życzę Pani pomyślności i powodzenia!
irena.mielnik.madej@gmail.com