Czy możliwe jest zachorowanie na dur po szczepieniu?

Czy możliwe jest zachorowanie na dur brzuszny dwa miesiace po szczepieniu u natolatka. Po szczepieniu w 5 dobie była wysoka gorączka i bóle brzucha i głowy. Byliśmy już 3 razy u lekarza. Za raz po szczepieniu, później na ostrym dyżurze zrobiono usg brzucha i nic nie wykazało i teraz też bez jednozmacznych objawów choroby, lekarz nic nie stwierdził przepisał nospe i acidolac. Gorączka jest już 38 i 5. Trwa to drugi tydzień.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka proszę koniecznie udac sie do lekarza pierwszego kontaktu