Czy możliwe są następstwa wykonywanych prześwietleń?

W październiku wykonali U mnie dwa etc klatki piersiowej odstęp czasu tydzień, następnie, tk głowy i szyi, klatki i jamy brzusznej później jeszcze rtg kręgosłupa. Mam się obawiać następstwa tego promieniowania?

Witam serdecznie,

Proszę się nie obawiać a w przypadku wątpliwości zasięgnąć opinii radiologa lub Inspektora Ochrony Radiologicznej.

Pozdrawiam.