Czy można ćwiczyć po stosowaniu antybiotyku Macromax?

witam. od wczoraj zaczelam brac antybiotyk macromax przeczytalam w internecie ze nie mozna cwiczyc przy antybiotyku, od niedawna zaczelam treningi z ewa chodakowska czy moge nie przerywac tych treningow . biore antybiotyk na zapalenie gardła czuje sie normalnie dobrze nie jestem osłabiona. Jesli nie moge cwiczyc to od kiedy moglabym zacząc cwiczyc skoro czuje sie dobrze? Po przeczytaniu o tym ze nie moge cwiczyc chce przerwac antybiotyk po jednej dawce. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierować się zaleceniami lekarza zlecającego powyższy lek. co do ćwiczeń najlepiej wrócić dzień po zakończeniu przyjmowania antybiotyku jeżeli nic nie będzie dolegać.