Czy można dostać skierowania na bezpłatne badania hormonalne i przepływu krwi w żyłach?

Witam zrobiłam test menopauzalny i wyszedł dwa razy negatywnie ale mam nadal wszystkie objawy klimakterium. prócz niereguarnej miesiączki.To zmęczenie i huśtawka nastrojów i ogólnie złe samopoczucie,bóle nóg i dygotanie są nie do zniesienia. Ginekolog powiedział że mam zrbić poziom hormonów i przepływ krwi w żyłach.Czy on nie może mi dać skierowania na bezpłatne badania?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli uda się Pani do publicznej przychodni, jak najbardziej uzyska Pani skierowania na powyższe badania. Lekarz w ramach porady prywatnej nie może wypisać takiego skierowania.