Czy można łączyć stosowanie lekuOoropram, Hydroksyzyna i Xanax?

Witam, Mam 37 lat, kardiolog stwierdził u mnie zaburzenia pracy serca i przepisał beto 50 zk, jednocześnie mam też nerwicę lękową i biorę oropram i hydroksyzynę, w razie silnych ataków xanax. Czy można brać te leki przy zaburzeniach pracy serca? Dziękuję

Witam,

zaburzenia pracy serca, np. tachykardia, jak i nadciśnienie tętnicze - mogą być spowodowane nerwicą, nie ma potrzeby stosowania leków nasercowych, potrzebna jest dobra diagnoza psychiatryczna i ukierunkowane leczenie metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Pozdrawiam serdecznie

Witam!
Trochę dziwaczne ma Pani leczenie. Czy lekarze zlecający wiedzą o sobie. Występowanie zaburzeń pracy serca w nerwicach nie jest czymś nadzwyczajnym, może być też skutkiem nerwicy. Psychoterapia i ew. Leki p/lękowe. Uważam, że porządne leczenie nerwicy, przez "odpowiedzialny zespół" da zdecydowanie lepsze efekty niż nawet tuzin sław, leczących niezależnie!
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.