Czy można poddać się operacji piersi po infekcji i antybiotykoterapii?

Witam, mam termin operacji za 12 dni, a obecnie przechodzę infekcje zęba - ósemki, mam powiększone węzły chłonne i biorę antybiotyk Amoksiklav jeszcze przez 5 dni, czy po tygodniu od odstawienia antybiotyku i powtórzenia badań, tj. morfologii, będę mogła przejść operację biustu? Dziękuję za odpowiedź

Witam,
jeśli klinicznie jest wszystko w porządku i a wyniki CRP i leukocytów są w normie to nie widzę przeciwwskazań do poddania się zabiegowi augmentacji.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski

Szanowna Pani,
Z mojego doświadczenia jest to przeciwwskazane trzeba odczekać minimum 2-4tyg od ustąpienia objawów
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej