Czy można pozbyć się blizny z ręki bez operacji plastycznej oraz śladów po ospie?

Dzień dobry czy można się pozbyć starej małej blizny z ręki na zewnętrznej stronie blizna w postaci strzałki na jeden centymetr biała bez operacji plastycznej? Albo tak zrobić żeby była mniej widoczna lub wcale jej nie było? i jak se pozbyć dziurek po ospie na czole też starych ?

W przypadku blizn najskuteczniejsze są zabiegi frakcyjne uszkadzajace skore np laserem CO 2 lub Dermapen. Decyzje o wyborze metody mogę podjąć po konsultacji. Pozdrawiam Ewa Rybicka

Tak jest taka możliwość aby spłycić bliznę. Zabiegi te wykonuje się za pomocą lasera IPL i peelingów medycznych. W zależnośći jaki jest to rodzaj blizny wklęsła czy wypukła indywidualnie dobierana jest metoda leczenia.
Blizny po ospie można spłycić za pomocą peelingów medycznych.