Czy można przyjąć Bisocard i leki na potencję?

Witam, Czy mozna bezpiecznie wziac leki na potencje z bisocardem. Dawka bisocard 1,25mg, tylko do kontrolowania arytmie po kardiowersji. Cisnienie srednio 115/70, tetno miedzy 55 a 60. Nie pale, nie pije wiecej niz 1 kieliszek czerwonego wina dziennie, jestem aktywny sporotowo, szczupły, ale mam 55 lat. Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy jakie leki? Warto zmodyfikować dotychczasowe leczenie. Proszę zgłosić się do kardiologa