Czy można zniwelować nierówności powstałe po korekcie nosa za pomocą kwasu hialuronowego?

Witam. Ponad rok temu przeszlam calkowita korekte nosa. Jednak po zejsciu opuchlizny zauwazylam drobne nierownosci z boku nosa i jego skrzydelku. Czy mozliwe jest zniweloeanie tych nierownosci za pomoca kwasu hialuronowego?

Opisywany problem powinien być omówiony podczas wizyty kontrolnej z lekarzem, który wykonywał zabieg plastyki nosa. Czy odbyła Pani taka wizytę?
Warto zgłosić się do tego lekarza nawet teraz, wspólnie omówić problem, może również on skoryguje to podając kwas hialuronowy