Czy na tej podstawie powinnam się obawiać u córki cukrzycy?

Moja córka kilka miesięcy temu trafiła do szpitala z podejrzanymi drgawkami przy infekcji rotawirusowej. Przy pobraniu glukozy stwierdzone jej niski poziom 2.7 (3.3-5.5). Wykonano badania dodatkowe ponieważ poziom glukozy mimk kroplowek utrzymywal sie na niskim poziomie. Profil glikemii 14.00-62, 18.00 -69, 22.00- 69, 6.00- 61, 10.00 - 58 %. Zlecono badanie c peptydu który wynosil 0.48 (1.1-1.4). Czy na tej podstawie powinnam się obawiać u córki cukrzycy? Ostatnio robilam jej badanie glukozy z krwi zylnej (byla zdrowa) i wynik to 70. Czy infekcja rotawirusem mogła obniżyć wyniki lub je zafalszowac?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne są szersze badania proszę kierować się się zaleceniami lekarza prowadzącego