Czy nie ma innego sposobu na leczenie ropowicy palca?

Trzy miesiące temu lekarze zdiagnozowali u mnie ropowice palca 3 prawej ręki. Następstwem była martwica, którą usunięto operacyjnie. Po 17 dniach pobytu w szpitalu zostałam wypisana do domu z zaleceniem zgłaszania się na opatrunki. Systematycznie opatrywano mi ranę detromycyną a w domu miałam wymoczyć rękę w wodzie z szarym mydłem i przemyć octaniseptem. Do tej pory palec nie wygoił się a lekarz twierdzi, że na 90% palec będzie trzeba uciąć. Czy nie ma innego sposobu na leczenie ropowicy palca??

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u chirurga najlepiej chirurga reki i ustalenie odpowiedniego postepowania