Czy objawy przy nerwicy lękowej są zawsze takie same?

Cierpie na nerwice lekowa maam pytanie zawsze co miesiac gdy zbliza sie miesiaczka odczuwam z rana bol zeber w trakcie miesiaczki ktora jest co 31dni w 2/3 dniu pijawia sie niemoc w polylaniu sliny i suchosc w ustach dusznosci oraz ogolne zle samopoczucie . Jak sobie pomoc ? Badania wszytkie ok . Robiona krew mocz rtg . Nerwica mi nie dokucza juz tak bardzo jak strach przed miesiaczka ze znow bedzie sie cos dzialo nie tak :( prosze o szybka pomoc co robic dalej ? Czy to normalne ?

Dzień dobry. Nie są zawsze takie same. Są złożone i często skutkują również objawami somatycznymi. Pani lęk przed zbliżającą się miesiączką i związanymi z nią objawami, również może być traktowany jak objaw nerwicy. W tym wypadku Pani opis "nerwica mi nie dokucza już tak bardzo" nie do końca pokrywa się z rzeczywistą sytuacją. Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii. Pozdrawiam.