Czy oczekiwanie na usunięcie znamion 7 tygodni nie jest zbyt długie?

Proszę o odpowiedź czy oczekiwanie na usunięcie znamion 7 tygodni nie jest zbyt długie. Bardzo martwię się ze to coś złośliwego i w takim wypadku każdy dzień jest na miarę wagi.dziękuję

Jeśli nie wiadomo, czy to coś złośliwego, czy nie - to znaczy, że zaplanowano usuwanie bez rozpoznania. Najpierw powinno się zbadać dermoskopem i postawić rozpoznanie. W ten sposób można uniknąć niepotrzebnego wycinania zdrowych znamion.

To jak szybko należy usunąć znamię zależy od rozpoznania pierwotnego , które postawił dermatolog na podstawie badania dermatoskopem.
7 tyg oczekiwania to być może nic groźnego,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel