Czy opuchlizna i zaczerwienienie na uchu zniknie?

Witam. Jestem Mam 26lat w prawym uchu (płatki) miałem gulke cos takiego jak guzka. No i zaczęło mi to rosnąć i po prostu przebiłem lecz na drugi dzień płatek zrobił sie czerwony i napuchł. 3dni minęło i bez zmian i nie wiem czy to samo zejdzie czy musze jechac do lekarza jak naj szybcuj

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie