Czy osoba z problemem w oddychaniu lecząca się na anginę powinna iść do lekarza?

Witam mam następujące pytanie od środy lecze angine ropna ale właśnie dzisiaj rano obudzilo mnie jak bym mial sie zaraz udusic bo czyje jak lykam ten jezyczek wiecie czy moze to przejdzie czy zglosic sie do szpitala ?pierwszy raz mi sie to zdarzyło a angine ropna przechodzilem 2mies. temu i takiego czegos nie mialem wiec sie wystraszylem

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się pilnie do lekarza prowadzącego w celu oceny pana stanu klinicznego, a w razie nasilonej duszności na SOR.