Czy po 2,5 miesięcznym stosowaniu Ledapro coś się zmieni?

Czy po 2 i pol miesiaca ledapro w dawce 20 mg powinno pomoc czuje tylko bardzo minimalna poprawe
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Generalnie leki tego typu powinny ujawnić swoje pełne działanie po kilku tygodniach. Jednak należy pamiętać, że działanie leku zależy w głównej mierze od indywidualnej podatności. Radziłabym, abyś skonsultował się z lekarzem - może należy zwiększyć dawkę?
Pozdrawiam

Witam Serdecznie,

Każdy reaguje indywidualnie na leczenie farmakologiczne.

Najlepiej skonsultować pytanie z lekarzem prowadzącym i decydującym o leczeniu.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej