Czy po takim urazie paznokieć mi zejdzie?

6 dni temu przytrzasnęłam sobie palca u ręki ciężkim metalem od razu pojawił się obrzęk i paznokieć zrobił się fioletowy. Przez jakieś pierwsze dwie godziny nie mogłam zgiąć palca. Po czterech dniach zasilnienie zeszło. Paznokieć lekko się porusza, a palec ciągle pulsuje i jest znacznie cieplejszy. Czy paznokieć mi zejdzie? Co powinnam zrobić?

Szanowna Pani, tak jest możliwość że zejdzie. Proszę dbać po prostu o higienę rany. Pozdrawiam