Czy po zabiegu laseroterapii mogę od razu wrócić do pracy?

Witam. Mam zaplanowany zabieg laseroterapii, a konkretnie 3 razy bedzie robiony zabieg- co tydzień po razie. Choruje na cukrzycę typu I i padaczkę. Czy mogę wrócić od razu po zabiegu do pracy, tzn. praca jest wykonywana na magazynie, jest dość sporo ciężkich rzeczy do przenoszenia.

Lek. Bartosz Domagała

Nie znam rozległości zabiegu, od zaawansowania procesu chorobowego zależy postępowanie w tej sytuacji. Jednak uważam że należy w miare możliwości pomiędzy zabiegami oszczędzać kończyny. Proszę to jeszcze zweryfikować i lekarza kwalifikującego