Czy podane objawy mogą oznaczać ciążę?

Potrzebuje pomocy. Staramy się o dziecko. Poprzedni cykl przy owulacji brązowe plamienie, w dniu owulacji wyleciało dużo brązowego śluzu. Nie doszło do zapłodnienia.. tym razem brak objawów, było po prostu bardzo mokro i lekkie kłucie jajników. Dokładnie tydzień później kłucie jajników, ból brzucha utrzymujący się do nadal. Zdarza mi się, że zakreci się w głowie, czuję że jest mi niedobrze, jedbak nie na tyle, żeby biec do łazienki. Wczoraj miałam ból mięśni, nóg tak jak zawsze przed @. Lewa pierś mnie boli z boku. Ja nie wiem, ja wariuje, mój organizm wariuje chyba dlatego, że bardzo chcę być w ciąży.

Lek. Paweł Szadkowski

Aby być pewnym należy wykonać test ciążowy, albo badanie bHCG z krwi (wiarygodne jest po 10 dniach od stosunku, nawet wcześniej). Na podstawie samych objawów nie da się powiedzeić, czy to ciąża.