Czy podwyższony poziom erytrocytów może być spowodowany odwodnieniem?

Witam, robiłam podstawowe badania w tym morfologię. Limfocyty 19 (norma 20-40), RDW-SD 33,9 (norma 36,4-46,3), MCV 79,2 (norma 79-95) i podwyższone Erytrocyty 5,39 (norma 3,93-5,22). Czy mam powody do niepokoju? Dodam że mam 25 lat, nadwagę i mam Hashimoto. Czy podwyższony poziom Erytrocytów może być spowodowany odwodnieniem?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak wyglądają pozostałe wyniki badań aby móc się wypowiedzieć konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami