Czy pojawienie się drugiej kreski na teście ciążowym po kilku godzinach może oznaczać ciążę?

Witam , chciałabym się dowiedzieć .. staramy się z mężem o dziecko i jak wczoraj zrobiłam test nie zauwzyłam nic a dzis jak chciałam go wyrzucic zobaczyłam bladą niemalże nie wiedzocną kreseczke ale była czy to może być jednak ciąża ? bardzo proszę o odpowiedz :) pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej taki wynik badania wyklucza ciążę. W razie wątpliwości proszę powtórzyć test i odczytać jego wynik zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce.