Czy pojawienie się krostek po użyciu leku Tetralysal jest normalne?

Używam lek tetralysal 300mg od 20 dni, krosty powoli znikają, ale skóra na czole i policzkach strasznie jest wysuszona wręcz piecze, łuszczy się i schodzi. Czy takie objawy powinny występować po stosowaniu leku?

Lek. Paweł Szadkowski

Przy stosowaniu tego leku może pojawić się pokrzywka. Jeśli objawy ustępują i nic więcej się nie dzieje, nie stanowi to powodu do niepokoju. Jeśli się nasilają - należy udać się do lekarz, który przepisywał lek i najpewniej go odstawić.