Czy pole magnetyczne stosowane w fizykoterapii mogło zaszkodzić dla płodu?

Witam Czy narażenie na pole magnetyczne, używane w fizykoterapii (obręcz na biodra), przez około 10,15 sekund mogło zaszkodzić mojemu nienarodzonemu dziecku? Byłam wtedy w 16 tygodniu ciąży, weszłam do pomieszczenia gdzie owe pole było włączone. Teraz cały czas się denerwuje, że coś mogło się stać....

na pewno przebywanie w pomieszczeniu gdzie był włączony aparat do magnetoterapii a Ty byłas w nim do 15 sek nie mogło zaszkodzić Twojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku , bądź spokojnia