Czy powinnam brać Gynalgin?

Ginekolog wystawił mi receptę na Gynalgin. Problem w tym ze ja nie czuje żadnych objawów infekcji. Receptę dostałam poczta. Powinnam brać lek czy zgłosic się do innego lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani na jakiej podstawie lekarz stwierdził infekcję - wymaz? cytologia? Jeśli te badania rzeczywiście wykazały obecność drobnoustrojów, należy się przeleczyć.