Czy powinnam znowu zmniejszyć dawkę?

Dzień dobry, mam Hashimoto i miałam raka brodawkowatego tarczycy. Tarczyca została usunięta w sierpniu. Lekarz powiedział, że mam utrzymywać TSH na poziomie od 0,4 do 1,0. Na początku przyjmowałam dawkę 125 Letrox, ale TSH spadło do 0,2. Później w jeden dzień 125 w drugi 100, to TSH wzrosło do 1,5. Znowu dawka została zwiększona i aktualne TSH to 0,014. Powinnam znowu zmniejszyć dawkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest modyfikacja lecenie lecz bardziej złożona, konieczna wizyta u lekarza endokrynologa