Czy poziom progesteronu 371,4 nmol/l dla 4. tygodnia ciąży jest prawidłowy?

Czy poziom progesteronu 371,4 nmol/l dla 4 tygodnia ciaży jest prawidłowy? Obecnie przyjmuję luteinę dlatego, że pierwsza ciążę poroniłam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania znajduje się powyżej przyjętej normy. Nie oznacza to jednak konieczności modyfikacji leczenia. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego ciążę.