Czy Preductal ma wpływ na skuteczność antykoncepcji?
Witam czy lek preductal mr 35 mg ma wpływ na antykoncepcję ?

KOBIETA, 38 LAT 9 miesięcy temu
Redakcja abcZdrowie
98 poziom zaufania
Dzień dobry,
niestety nie podała Pani nazwy antykoncepcji, jaką Pani stosuje, ale lek Preductal MR nie powinien mieć wpływu na skuteczność jej działania. Pomimo tego zalecamy konsultację ze swoim lekarzem, który wykluczy ryzyko powstania działań niepożądanych, które mogłyby wynikać z połączenia ze sobą obu tych leków.
Zachęcamy także do zapoznania się z artykułami o podobnej tematyce:
https://portal.abczdrowie.pl/tabletki-antykoncepcyjne-dwuskladnikowe
https://portal.abczdrowie.pl/tabletki-antykoncepcyjne
https://portal.abczdrowie.pl/nieprawidlowe-stosowanie-antykoncepcji
https://portal.abczdrowie.pl/czy-mozna-zapomniec-o-antykoncepcji
https://portal.abczdrowie.pl/jak-przyjmowac-tabletki-antykoncepcyjne
https://portal.abczdrowie.pl/tabletki-hormonalne