Czy problem z szyją ma związek z kręgosłupem?

Witam mam 24 lata i mam od jakiegoś czasu problem z szyją oraz rękami,chrupie mi w kręgosłupie,boli mnie szyja oraz czuje jakby żyły w rękach mnie bolały? czy to przez kręgosłup? czy mam problem z płynnością krwi?lub zakrzepy.MAM 24 Lata i leczę się na nerwicę.po lewej str.mam chłodną szyje a po drugiej gorącą? czy to coś powaznego

Witam!
Jak widać leczenie nerwicy coś nie za bardzo wychodzi. Wskazane wykonanie testów projekcyjnych i określenie typu osobowości - być może to nie jest tylko nerwica, a typ osobowości narcystyczno-hipochondrycznej, wówczas leczenie rzeczywiście będzie zdecydowanie trudniejsze. Problemy o których Pan wspomniał także mieszczą się w sferze zaburzeń emocjonalnych. Proszę nie zapominać, że psychoterapia często ma rolę wiodącą w leczeniu.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Witam,

zalecana jest konsultacja - diagnostyka neurologiczna; rtg kręgosłupa w odcinku szyjnym i internistyczna, podstawowe badania oraz ukierunkowane leczenie nerwicy metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej.

Pozdrawiam serdecznie