czy przegryzanie policzka może powodować raka policzka?

Czy przygryzanie policzka i nastepujace temu zmiany zwiazane z nie rozwinita ta osmka moga grozic rakiem policzka?

Lek. Wojciech Zygmunt

Przewlekłe drażnienie pewnych okolic może wiązać się ze zmianami nowotworowymi, jednak wątpię by jednorazowe i tak błahe wydarzenie miało tutaj jakikolwiek związek. Proszę się nie martwić. Pozdrawiam i życzę zdrowia.