Czy przy krwawieniu implantacyjnym może złuszczać się śluzówka?

Czy przy krwawieniu implantacyjnym może złuszczać się śluzówka? I czy przy takim zjawisku występuje tylko niewielka ilość brązowawej wydzieliny, czy może być też niewielka ilość krwi?

Aleksander Ropielewski

Może mu towarzyszyć zaróno niewielkie krwawienie lub brązowa wydzielina. Nie dochodzi wtedy do złuszczenia śluzuwki macicy.