Czy przy moich wynikach należy brać acenocumarol WZF?

czy i w jakiej dawce brać acenocumarol WZF 4mg przy wynikach INR 1,22 wskaźnik protrombiny 85 czas protrombinowy 13,7

Szanowna Pani, nie znam przyczyny dla której chciałaby Pani przyjmować acenokumarol, jeśli choruje Pani na schorzenia zwiększające ryzyko zatorowości jak np. migotanie przedsionków to proszę udać się do kardiologa celem ustalenia odpowiedniej dawki