Czy przyjmowanie kreatyny i preparatu ziołowego zwiększającego objętość biustu jest bezpieczne?

Witam. Zamieszczam tutaj moje pytanie, gdyz widzialam wypowiedz nt. kreatyny. Nie zaleca sie zazywania jej z lekami działającymi nefrotoksycznie. Jestem kobieta, cwicze bardzo duzo, ostatnio dodalam do swoich treningow obciazenia. Rozpoczelam zazywanie kreatyny. Moje pytanie brzmi- czy bezpieczne jest zazywanie jej rownolegle z preparatem ziolowym zwiekszajacym objetosc biustu? sklad prep:(ang)Fenugreek seed,Fennel seed,saw palmetto berry,L-tyrosine,pueraria mirifica root, dandelion root,kelp

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Nie podała Pani nazwy tego preparatu oraz informacji czy jest dopuszczony do obrotu w Polsce więc o informację o interakcjach zarówno z lekami, suplementami czy z żywnością będzie trudno. Mogę podpowiedzieć, że dieta bogata w fitoestrogeny przyspiesza podział komórek w piersiach zwiększając ich objętość ( niezalecana przy nowotworach piersi).

Pozdrawiam