Czy rozbicie i ból gardła może mieć związek z bólem uszu?

Ból mięśni, stawów, ogólne rozbicie, delikatnie gardla, zatok, i teraz doszło klucie i pobolewanie uszu co to moze być? Czy przy przeziebieniu może występować ten ból uszu? Z 5 dni temu stalam w przeciagu przy myciu okna jesli to mozesz miec zwiazek. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Moze być infekcja uszna i gardłowe. Wskazana wizyta u lek rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć