Czy są jakieś metody powiększenia penisa?

Witam. mam problem z seksem, pewnością siebie i rozmiarem penisa. Jestem z narzeczoną od 9 lat, mieszkamy razem itd. Mój penis w wzwodzie ma 12 cm dł i 12 cm obwodu. Partnerka powiedziała mi, że jest za mały i niewiele czuje ponieważ wszyscy jej byli (5) mieli dużo większe członki. próbowaliśmy już pozycji zalecanych dla małych penisów ale bez skutków. Co mam dalej począć bo jestem już zalamany i nie wiem co mam zrobić a wiem, że nie ma skutecznych metod powiększenia penisa. Kocham partnerke ale nie chce, żeby była wiecznie niezaspokojona, bo chodzi ciągle przez to podrażniona i podenerwowana. Ostatnio nawet zaproponowała, że na seks znajdzie sobie "normalnego faceta" a ze mną będzie żyć bo też już tego nie wytrzymuje. Dziękuje

Szanowny Panie, proponuję zmienić partnerkę. Nie ma sensu się zmieniać dla kogoś o takim myśleniu