Czy są jakieś sposoby na ograniczenie erekcji?

Witam. Wczoraj miałem operację obrzezania i dziś zostałem wypisany do domu. Nie dostałem przepisanych żadnych leków ani maści, co mnie martwi. Penis lekko boli, ciężko spać, bo pojawiają się wzwody. Do lekarza idę dopiero A trzy dni. Są jakieś sposoby na ograniczenie erekcji? Czy mogę smarować ranę np. maścią z Wit.A czy tylko myć jak lekarz zalecił?

proszę stosować się do zaleceń lekarza, co do ograniczenia erekcji to i tak lekarz musi włączyć leczenie