Czy są jeszcze szanse na prawidłową ciążę?

Witam. Ostatni okres miałam 20 marca. 3 dni temu byłam na usg, ciąża ale niewidoczny zarodek. Lekarz zlecił mi zrobienie beta hcg. Dzien po usg wynik to 83941.00 mUl/ml a po 48 h wynik to 106050.21 mUl/ml. Wizytę mam w poniedziałek ale czy są jeszcze szansę na prawidłową ciążę? Możliwe aby w tym tyg zarodek nie był jeszcze widoczny? Dodam że non stop mam objawy:wymioty, nudności i senność.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby stwierdzić prawidłowo rozwijająca się ciążę trzeba wykonać ginekologiczne USG.