Czy stna zapalny żył może się nasilić przez miesiąc?

Witam miałam badanie duplrowskie żył kończyn dolnych brałam fraxiparine na usg wyszło ze nie ma miażdżycy ale jest stan zapalny żyły podudzia zastrzyki mi się skończyły czy ma wizytę kontrolę na 11 października czy mogę tak długo czekać czy muszę iść do lekarza ? Czy ten stan zapalny żyły podudzia może się nasilic przez miesiąc

Lek. Tomasz Budlewski

a jakies objawy obecnie? proponuję udać się do lekarza rodzinnego, o badaniu lekarz określi konieczność udania się do lekarza specjalisty.