Czy stosując suplementy diety można pić bratek?

Dzien dobry chcialam zapytac czy biorac suplement diety na tradzik,ktory ma w skladzie czerwona koniczyne ,lisc pokrzywy sarsaparille,wyciag z pestek winogron ,wit.C,cynk moge jednoczesnie popijac bratka.

Dzień dobry,

tak można, działanie bratka polega na usuwaniu szkodliwych produktów przemiany materii -działa moczopędnie i jest zalecany na trądzik. Czerwoną koniczynę częściej poleca się przy menopauzie. Ja proponuję dodatkowo np: ziele drapacza, korzeń łopianu, skrzypu, kłącze perzu. Bardzo ważną rolę w trądziku odgrywają NNKT(niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe) tu proponuję np.olej w wiesiołka, konopny lub lniany.

pozdrawiam !