Czy stres może powodować dreszcze?

Dzień dobry, od miesiąca źle się czuję. Jestem słaba. Co kilka dni nachodza mnie zimne dreszcze, czesto czuje scisk w klatce piersiowej i fale ciepla z mrowieniem rozplywajaca sie po rekach.. Mialam tomograf glowy i VNG. Wszystko ok. Morfologia tez ok poza niskim zelazem. Przy dreszczach bardzo zle reaguje na bodźce wzrokowe i słuchowe. Lekarze każą wypoczywac, ale to juz tyle trwa. Mam 37 lat i jestem nauczycielem. Czy to wszystko przez stres?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy są jakieś inne objawy? jakieś leki na stałe? jakieś przebyte choroby? kontakt z osobami chorymi na gruźlicę?