Czy suplement na włosy mogę stosować w czasie karmienia piersią?

Witam. Próbuje ratować swoje wlosy po ciąży, lecą garściami.. Czy suplement diety firmy Solgar "Włosy skóra paznokcie" można stosować podczas karmienia piersią? Proszę o pomoc, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat takich przeciwwskazań dotyczących tego produktu.. z góry bardzo dziękuję.

Niestety po ciąży o w trakcie KP tak będzie, niczym Pani nie zatrzyma tego procesu. Do roku po porodzie mogą niestety tak wypadać. Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.