Czy syn po zakażeniu w wojsku nie ma już wirusa?

mój syn został zakażony w wojsku , był chory , miał za wysokie ciśnienie i krwawienie z nosa , to już 20 i jest zdrowy mówił mi ,że Pani Chematolog , powiedziała ,ze jego organizm sam zniszczył wirusa i go nie ma , ale ma przeciw ciała , czy już mu nie grozi marskość ,zapalenie ,czy gorzej , czy to możliwe ,że organizm obronił się i nie ma już tego wirusa typu C

bez badań laboratoryjnych nie jestem w stanie pomóc, proszę trzymać się opinii hematologa