Czy ta bezbarwna wydzielina ustąpi?

Witam serdecznie. W październiku dokładnie 2 go tego roku przeprowadzono operacje FESS plus wycięcie polipów. Z racji że mieszkam w Belgii chciałabym zasięgnąć też i drugiej porady. Kilka dni po operacji doszło do krwotoku którego nie szło zatrzymać. Wylądowałam na ostrym dyżurze. Jeden z lekarzy nieumiejętnie i za jednym razem włożyl tampon do nosa po czym wyciągnął go i zostawił w połowie w nosie a druga połowe przykleił taśma. Wysłano mnie do domu. Po 2 godzinach wróciłam ponownie na ostry dyżur. Było jeszcze gorzej. Został wezwany laryngolog. Pani dr próbowała przez godzinę zatamować krwotok. Udało się. Po zdarzeniu lądowałam w gabinecie co 4 dni. Usuwanie ropy. 4 antybiotyki plus Medrol. W końcu ct zatok. Okazało się że dzięki lekarzowi z ostrego dyżuru zrobiły się zrosty w zatokach sitowym.Czeka mnie kolejna operacja tych owych zatok. Najbardziej co mnie przeraża to bezbarwna wydzielina z nosa która splywa do gardła drażniąc je. Pojawia się też przy pochylaniu głowy. Zapach I smak jest straszny... Jak fekalia. Czy to normalne i ustąpi po kolejnej FESS? Chciałabym załączyć Ct zatok nie wiem czy to możliwe by mogli Państwo na nie spojrzeć i faktycznie sprawdzić czy owe zatoki są zarośnięte i czy ta wydzielina to wynik zrostów. Ps. Nie jest to płyn mózgowy. Płucze zatoki 4 razy dziennie, dwa razy dziennie biorę Avamys i robię inhalacje. Muszę jakoś przetrwać do 15 stycznia 2021.wtedy kolejna operacja. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Trzeba zbadać ten płyn w kierunku płynu mózgowo rdzeniowego. Jeżeli coś śmierdzi to znaczy że tam jest jakieś ciało obce-gazik? Nie płucz niczym nie rób inhalacji po Avamysie są krwotoki z nosa. Nie śpiesz się z operacją chyba że w celu usunięcia tego gazika, gazy? Przyślij TK. TK zatok to 150 zdjęć Klatki piersiowe-tyle promieni!!! konstantyd@poczta.onet.pl