Czy ta biegunka to reakcja na lek i z czasem przejdzie?

Witam, od kilku dni biorę letrox na niedoczynność tarczycy. Zauważyłam, że jak biorę ten lek to pojawia się codziennie rano biegunka. Dodatkowo lekarz nakazał brac witaminę D3 - 4000j i bodymax aby organizm pobudzić do działania. Czy mogę jednocześnie z tymi lekami brać leki na biegunke? Czy ta biegunka to reakcja na lek i z czasem przejdzie? Dziękuję za odpowiedź. :)

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe że to reakcja na lek, jeśli nie ustąpi w przeciągu ok 2 tygodni sugeruję kontrolę u endokrynologa.
Pozdrawiam