Czy ta szczelina mogła powstać na skutek urazu?
Dzień dobry Bardzo mocno stłuklam kosc ogonową. Zrobilam rtg , kosci całe, ale wyszło, że mam szczelinę w łuku kości S1. Odczuwam ogromny ból. Lekarz zasugerował możliwość ubiegania się o rentę ponieeaż prowadzę gospodarstwo sadowniczę, a nie ma moey o pracy fizycznej. Czy ta szczelina mogla powstać na skutek urazu? Czy powinnam zrobić inne badania? Do jakiego lekarza się udać?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Może to być wynikiem urazu. Radziłbym zrobienie TK miednicy i udanie się z wynikiem do ortopedy. Pozdrawiam.