Czy tabletka postkoitalna może rozregulować cykl miesiączkowy?

W październiku wzięłam tabletke 72 po, nastepnie dostalam okres ok 5 dni szybciej niz przewidywany, ale byl krótki i bezbolesny co do mojego nie podobne. Obecnie czekam już ponad tydzień na kolejny ( zaznaczam ze mam dość nieregularny okres) czy tabletka mogla mi poprostu rozregulowac cykl..?

Skoro miesiączki są nieregularne to tabletka postoitalna nie powinna mieć wpływu na długość cykli Będą dalej nieregularne. Dwie pierwsze miesiączki po tabletce mogą byc inne