Czy tabletki Axia są jedno- czy dwuskładnikowe?

Witam. Mam pytanie dotyczące tabletek antykoncepcjnych serii Axia (21 7dni przerwy). Na dołączonej ulotce nie mogę znaleźć informacji czy są to tabletki jedno czy dwuskladnikow i czy mają taki sam skład? Czy przyjmowanie ich nie według oznaczonej kolejności stwarza ryzyko wystąpienia ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Dwuskładnikowe i nalezy przyjmować tabletki zgodnie z kolejnością jeżeli nie to jest ryzyko ciąży