Czy tabletki morwy białej mogą mieć wpływ na tak wysoki wynik?

Dzień dobry.Mam usuniętą całkowicie tarczycę i przyjmuję eutyrox 137.Wyniki TSH miałem zawsze w granicach normy wiekowej. Ze względu na podwyższony poziom glukozy we krwi lekarz rodzinny zalecił mi dietę oraz przyjmowanie dwa razy dziennie morwę białą w tabletkach. Dziś odebrałem następny wynik TSH i okazuje się, że jest dwa razy wyższy niż górna granica prawidłowego poziomu. Czy tabletki morwy białej mogą mieć wpływ na tak wysoki wynik?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne powtórzenie tsh oraz oznaczenie ft3 i ft4 następnie udać się do lekarza rodzinnego